Skip to content

Formovanie tela

Odbúravanie tuku

Systém PowerShape 2 si okrem priazne Vašej klientely zaručene získa i Vašu priazeň! Pre Vašich klientov sa stane favoritom pre efektné a dlhodobé výsledky ošetrení za expresný čas. Vy si ho obľúbite pre pohodlnú, ba výnimočnú obsluhu, ktorú umožnia automatické valce, pestrá škála aplikačných hlavíc a ľahko nastaviteľné režimy. Prístroj EunSung je vhodný na ošetrenie tváre i tela. Predstavuje integrovaný systém na tvarovanie postavy a omladenie tváre, ktorý kombinuje multipolárnu rádiofrekvenciu, tepelnú bipolárnu RF, vákuum a soft-laser, vďaka čomu je zárukou skvelých výsledkov pri ošetrení.

Použitie: tvarovanie postavy, odbúranie tuku, redukcia celulitídy, napnutie pleti, detox organizmu, omladenie tváre.

Princíp fungovania

Metódy komplexného ošetrenia prístrojom PowerShape 2 na tvarovanie postavy a redukciu celulitídy kombinujú silu vákua (zrýchlenie obehu a tvarovanie postavy), multipolárnej a bipolárnej rádiofrekvencie (odbúrava tuk, zlešuje metabolizmus pokožky a omladzuje ju) a lipolaserovú technológiu (zlepšuje odbúravanie tuku a jeho odstránenie z organizmu).

Multipolárna a bipolárna RF – lipolýza, urýchlenie bunkového metabolizmu na báze tepla, napnutie pokožky

Energia multipolárnej rádiofrekvencie novej generácie preniká bezbolestne hlboko do pokožky, resp. do podkožných tukových vrstiev. Intenzívne hĺbkové zohrievanie urýchli prirodzený metabolizmus tukových buniek. V dôsledku kontrolovaného prieniku tepla môžu voľné mastné kyseliny cez bunkovú membránu tukových buniek putovať do medzibunkového priestoru. Tuk sa odvádza do lymfatického a žilového systému a cez vylučovací systém sa vylúči z organizmu. V dôsledku zmenšenia tukových buniek sa v danej oblasti znova rozbehne mikrocirkulácia a lymfatický obeh, obnovia sa metabolické procesy. Zmierni sa tak celulitída a výskyt lokálnych tukových depozitov. Rádiofrekvenčné ošetrenie malou hlavicou účinne pôsobí bezprostredne na vrstvu pokožky bohatú na kolagén. Pôsobením výsledného tepla sa kolagénové vlákna, ktoré zodpovedajú za pevnosť pleti, zmrštia a vytvoria okamžitý efekt pevnejšej pleti. Rádiofrekvencia 2 MHz je ideálna na stimulovanie metabolizmu fibroblastových buniek. Výsledkom z dlhodobého hľadiska je v dôsledku prirodzenej rekonštrukcie kolagénu v nasledujúcich 2 – 3 mesiacoch trvalé spevnenie kožného tkaniva, omladenie tváre. Malá multipolárna RF hlavica disponuje aj LED svetelnou terapiou s červeným svetlom, ktorá pomáha pri obnove buniek. Cielený prienik RF energie prostredníctvom multipolárnej hlavice spôsobuje vyššiu efektívnosť a ľahko merateľné výsledky v redukcii tuku, v liečbe celulitídy, pri tvarovaní postavy, ako aj pri stimulácii produkcie kolagénu a elastínu.
 • intenzívne zahrieva kožné tkanivo do hĺbky 5 – 15 mm podľa typu hlavice
 • výrazne stimuluje metabolizmus tukových buniek a odbúravanie tuku
 • stimuluje fibroblasty, ktoré zodpovedajú za produkciu kolagénu a elastínu
 • prostredníctvom zvýšenia teploty tkaniva zlepšuje rozptyl kyslíka medzi bunkami
 • zlepšuje mikrocirkuláciu

Vákuum – tvarovanie postavy

Vákuová masáž zlepšuje prekrvenosť a prietok lymfy v ošetrovanej oblasti, čo má mimoriadne priaznivý fyziologický vplyv na bunkový a tkanivový metabolizmus a okrem odvádzania toxínov podporujú aj odbúravanie nahromadeného tuku. Pulzujúce vákuum stimuláciou mikrocirkulácie zlepšuje bunkový metabolizmus, a tým podporuje odstraňovanie tukových depozitov. Intenzívne zrýchlenie lymfatického obehu medzi medzibunkovým priestorom a lymfatickými cievami pôsobí detoxikačne a znižuje edémy.

 • lymfatická masáž pomáha pri odvádzaní nahromadených usadenín
 • rozširuje cievy a napomáha zásobovanie kyslíkom
 • znižuje viskozitu tukových buniek
 • vzpriamuje tkanivové vlákna a pôsobí masážne
 • redukuje edémy a tvaruje telo

Soft laser

Podpora odbúrania tuku, napnutie pokožky

Špeciálna vlnová dĺžka laserového svetla (vlnová dĺžka 660 nm) podporuje a zvyšuje účinnosť rádiofrekvenčnej lipolýzy, zároveň červené LED svetlo má pozitívny, omladzujúci účinok na kožné tkanivo ako celok.

 • soft laser zvyšuje priepustnosť bunkovej membrány tukových buniek. Mastné kyseliny skvapalnené pôsobením rádiofrekvenčného tepla ľahšie unikajú do medzibunkového priestoru, čo spôsobí zmenšenie tukových buniek. Voľné mastné kyseliny opúšťajú telo prirodzenou cestou cez vylučovací systém
 • intenzívne červené svetlo laserových diód zvyšuje metabolizmus kožných buniek (stimuluje produkciu ATP), takže koža je napnutá, vzniká efekt omladenia pleti

Ošetrovacie hlavice prístroja PowerShape 2

Automatický valček umiestnený v ošetrovacej hlavici zvyšuje efektivitu vákua tým, že pomáha pri nadvihnutí pokožky. Hlavica je vynikajúca na tvarovanie postavy, odbúranie tuku, redukciu celulitídy a zlepšenie lymfatického obehu.

 • bipolárna rádiofrekvencia s intenzitou 2 MHz

 • tlak vákua je max. 680 Hgmm

 • soft-laser 660 nm vlnovej dĺžky

 • účinné ošetrenie, 4 pulzačné režimy

Veľká a stredná multipolárna RF hlavica na ošetrenie tela

Multipolárna RF technológia bezbolestne prenáša optimálne zameranú RF energiu na pokožku a do subkutánneho tukového tkaniva. Výborne sa hodí na zníženie konfekčnej veľkosti, odbúranie tuku, zlepšenie lymfatického obehu, svalovú relaxáciu.

 • multipolárna rádiófrekvencia intenzity 2 MHz

 • tlak vákua max. 680 Hgmm

 • soft-laser, vlnová dĺžka 660 nm

 • účinné ošetrenie, 4 pulzačné režim