Skip to content

O nás

Studio Lypofress

Príjemná atmosféra a maximálne pohodlie  Vás obklopia už od prvej minúty Vášho pobytu v našom salóne krásy.

Studio Lypofress ponúka širokú škálu najmodernejších spôsobov liečby, ktoré sa týkajú starostlivosti o tvár a telo: prístrojová starostlivosť o pleť, omladenie tváre, trvalá depilácia, masáž, prístrojová lymfodrenáž, kombinované prístrojové odbúranie tuku, vákuová masáž, klasická masáž, masáž lávovými kamenmi , bankovanie, ultratone future pro jedinečným všestranným prístrojom na ošetrenie tváre a tvarovanie postavy, rehabilitacia, reflexologia tzv. biopočítač. Znamená to, že zariadenia Ultratone pracujú výlučne s vlneniami, ktoré sú vernou kópiou funkcionálnych mozgových bioelektrických signálov ľudského mozgu, breuss masáž pre vase telo a dušu. U nás sa stretnete len s tým najlepším, odborným prístupom  a prospešnosťou pre vás.

Salón krásy ponúka všetky služby v jednom priestore, čo je pre Vás veľmi výhodné, keďže náš salón sa dokonca môže nachádzať neďaleko od Vašej práce či domova. Objednať sa môžete on-line alebo telefonicky. Budeme radi, keď Vás budeme môcť privítať ako našich hostí a klientov.

Snažíme sa postarať o Váš štýl, krásu, dušu a čas zároveň! Dôverujte nám, aby ste sa mohli regenerovať, krášlovať sa v pohodlí nášho salónu! Urobíme pre Vás len to najlepšie!

Tešíme sa na Vás s láskou a pokorou

0 +
Ošetrení
0
Rokov praxe
0 +
Spokojných zákazníkov