Skip to content

V pohodlí domova/zariadenia

Rad biopočítačov na tvarovanie postavy a omladenie tváre

ULTRATONE Futura Plus - Ultimate komplexný systém starostlivosti pre ženy

Zdravie, dobrá kondícia a atraktívny vzhľad nadobudli dnes pre ženy a mužov taký zásadný význam ako nikdy predtým. Je to sprievodný jav nezvyčajne konkurenčnej doby, v ktorej žijeme. Atraktívny a sebaistý vzhľad, vysoký fyzický a duševný výkon zohrávajú z hľadiska úspešnosti jednotlivca rozhodujúcu rolu tak v súkromnom živote, ako aj v pracovnej oblasti. Jediným problémom je nepreberné množstvo vecí oberajúcich nás o vzácny čas, pre ktoré jednoducho prichádzame o primeraný pohyb, šport, doplnenie energie a regeneráciu. Už sa viac nemusíte obávať o získanie času na tieto aktivity! Dovoľte, aby prístroj Ultratone Futura urobil všetko za vás s vaším telom.

S pomocou nášho prístroja, ktorý poskytuje širokú škálu možností na tvarovanie postavy, zoštíhlenie, detoxikáciu, skrášlenie, rejuvenizáciu a wellness, aplikáciu prírodných liečebných postupov, športové a rehabilitačné možnosti ošetrenia, sa môžete odrazu cítiť vlastníkom fitness, beauty a masážneho salónu, salónu na tvarovanie postavy i naturopatického štúdia. Vychutnajte si tieto možnosti v pohodlí domova bez toho, aby ste obetovali váš voľný čas. Stačí zaujať pohodlnú polohu a nechať si precvičovať svoje svaly.

RAD BIOPOČITACOV NA TVAROVANIE POSTAVY A OMLADENIE TVÁRE

Zdravie, dobrá kondícia a atraktívny vzhľad nadobudli dnes pre ženy a mužov taký zásadný význam ako nikdy predtým. Je to sprievodný jav nezvyčajne konkurenčnej doby, v ktorej žijeme. Atraktívny a sebaistý vzhľad, vysoký fyzický a duševný výkon zohrávajú z hľadiska úspešnosti jednotlivca rozhodujúcu rolu tak v súkromnom živote, ako aj v pracovnej oblasti.

Jediným problémom je nepreberné množstvo vecí oberajúcich nás o vzácny čas, pre ktoré jednoducho prichádzame o primeraný pohyb, šport, doplnenie energie a regeneráciu.

Už sa viac nemusíte obávať o získanie času na tieto aktivity! Dovoľte, aby prístroj Ultratone Futura urobil všetko za vás s vaším telom.

S pomocou nášho prístroja, ktorý poskytuje širokú škálu možností na tvarovanie postavy, zoštíhlenie, detoxikáciu, skrášlenie, rejuvenizáciu a wellness, aplikáciu prírodných liečebných postupov, športové a rehabilitačné možnosti ošetrenia, sa môžete odrazu cítiť vlastníkom fitness, beauty a masážneho salónu, salónu na tvarovanie postavy i naturopatického štúdia. Vychutnajte si tieto možnosti v pohodlí domova bez toho, aby ste obetovali váš voľný čas.

Stačí zaujať pohodlnú polohu a nechať si precvičovať svoje svaly.

VÍTA VÁS SYSTÉM Futura Ultratone!

Žiadny doterajší prostriedok na tvarovanie a omladenie tela a tváre nebol tak účinný ako Ultratone Futura biopočítač novej generácie. Je to prvé malé prenosné zariadenie, za ktorým stojí absolútne profesionálny systém vyzbrojený dispozíciami, ktoré naplnia vaše najvyššie očakávania. Pri vývoji prístroja sme vychádzali z praxe so zariadeniami určenými na profesionálne použitie. V prístrojoch určených na domáce ošetrenie sme využili a umocnili vaše pozitívne skúsenosti z ošetrení našimi profesionálnymi prístrojmi v kozmetických salónoch či lekárskych centrách ,a tak rozhodne nebudete sklamaní účinnosťou, efektívnosťou a celkovým komfortom.

Programové kazety Ultratone Futura Plus

Víta vás systém futura ultratone!

Žiadny doterajší prostriedok na tvarovanie a omladenie tela a tváre nebol tak účinný ako Ultratone Futura biopočítač novej generácie. Je to prvé malé prenosné zariadenie, za ktorým stojí absolútne profesionálny systém vyzbrojený dispozíciami, ktoré naplnia vaše najvyššie očakávania. Pri vývoji prístroja sme vychádzali z praxe so zariadeniami určenými na profesionálne použitie. V prístrojoch určených na domáce ošetrenie sme využili a umocnili vaše pozitívne skúsenosti z ošetrení našimi profesionálnymi prístrojmi v kozmetických salónoch či lekárskych centrách ,a tak rozhodne nebudete sklamaní účinnosťou, efektívnosťou a celkovým komfortom. Pri domácich prístrojoch je veľmi dôležitým aspektom ľahké ovládanie a možnosť mobilného používania. Systém Futura Plus ponúka 64 rozmanitých programov pre mužov a ženy. Toto zariadenie, ktoré má veľkosť batohu na jedno rameno, vám bude k dispozícii 24 hodín denne a môže vás všade sprevádzať.

Ako funguje jedinečný systém ultratone?

Základným princípom zariadenia, podobne ako pri prirodzenom pohybe, je vysielanie elektrických impulzov do motorických bodov svalov s cieľom ich rozpohybovania. Rozdiel je v tom, že tento proces nie je riadený centrálnym nervovým systémom prostredníctvom nervových dráh, ale pôsobením cez povrch kože, prostredníctvom komplexných, presne a optimálne zameraných impulzných súborov biopočítača Futura. Nastávajúci pohyb je nezávislý od vašej vôle, vzniká bez námahy a pocitu únavy, je bezpečný, bez akéhokoľvek rizika zranenia, alebo vytknutia a je šetrný ku kĺbom. Elektrická stimulácia Ultratone emituje do vybraných svalových skupín neustále sa meniace série impulzných predlôh (vzorcov), cykly kontrakcie a uvoľnenia, pričom remodeluje, a tonizuje ochabnuté časti tela, ktoré stratili svoju pružnosť, a súčasne pôsobí na odbúravanie tukov v nežiaducich oblastiach. Predstavte si, že za krátkych 45 minút rozpohybujete svaly neuveriteľne až 500-krát bez vynaloženia akéhokoľvek úsilia či nepríjemného pocitu. Je to ekvivalent tréningu brušných svalov pomocou 300 – 350 cvikov „sed-ľah“! Osem elektród prístroja vám umožní stimulovať súčasne štyri rôzne oblasti, v ktorých môžete nezávisle ovládať intenzitu. Preto sme radi, že vďaka našim viac ako 50-ročným skúsenostiam z výskumu a vďaka úzkej spolupráci s najvýznamnejšími vedeckými pracovníkmi Londýnskej University College (UCL) sa zrodil „Ultratone Gymnetics“. Predstavuje vedecky fundovanú pohybovú kultúru tretieho tisícročia, ktorá je, nech to znie akokoľvek neuveriteľne, vedecky dokázane omnoho účinnejšia ako tradičné cvičenie.

Naprogramujte si vaše očakávania

Futura Plus disponuje celkom 64 rôznymi samostatnými programovými kazetami. Každá je vytvorená s cieľom pomôcť vám pri vašej obrode. Mali by ste vedieť, že Ultratone je počítač, ktorý poskytuje nielen fyzický tréning, ale aj psychické uvoľnenie pri strese z nadmerného preťaženia. Jednotlivé programy sú fyziosekvenčne optimalizované, čo znamená, že počas programu môže za sebou nasledovať až 20 navzájom prepojených čiastkových podprogramov s priebežne sa meniacimi signálnymi parametrami. Tento systém dokáže teda pôsobiť pri optimalizovaných nastaveniach na rôzne vrstvy tkanívod povrchových až po najhlbšie vrstvy základného svalového tkaniva. Pôsobením na 100 % tkanivového systému sa môžu docieliť rýchle a dlhodobé výsledky. Podľa najnovších výsledkov neurologických výskumov sa v prístroji Ultratone v súlade s cieľmi procedúr jedinečne obmieňajú aj použité signálové vzorce (predlohy). Aplikujeme úplne odlišné signálové predlohy pri pôsobení na pokožku, svaly, spojivové tkanivo, obehový systém, lymfatický systém či pri redukcii tuku, omladení, relaxácii, ošetrení tváre atď. Preto napríklad program na zoštíhlenie pozostáva z kompletného bežného posilňovacieho tréningu, ktorý obsahuje zahrievanie, zvyšovanie krvného obehu, natiahnutie, strečing, posilnenie svalového tonusu, odbúravanie tuku, celkové precvičenie stredných a hlbokých svalových vrstiev tela, a končí sa ľahkým uvoľnením. V jednotlivých fázach sa aplikujú najadekvátnejšie vzory signálov. Selekciou ošetrovanej oblasti je možné docieliť, aby sa aktivovali iba konkrétne cieľové oblasti, čím sa zabráni ďalšiemu spevňovaniu a zhrubnutiu v tých telových partiách, kde je to esteticky nežiaduce. Ultraton tréning je úplne bezpečný a po jeho skončení nenastupuje ani pocit hladu, ktorý je charakteristický pri tradičnom cvičení.

Mimoriadne jednoduchá obsluha

Stačí iba vložiť požadovanú kazetu, a môžete v plnej miere využívať náš počítač. Čo môže byť jednoduchšie? Bez ohľadu na to, aký program si zvolíte, sa môžete bez ďalšej námahy odovzdať prirodzenému, a príjemnému zážitku a pocitom z ošetrenia. Tajomstvom hladko prebiehajúcich a príjemných ošetrení Ultratone sú naše patentované špeciálne signálové vzory Ultrawave®, ktoré sú výslednicou najnovšieho neurologického výskumu. Tento signálový vzor (predloha) čo najprecíznejšie, najvernejšie imituje prirodzené bioelektrické impulzy, ktoré produkuje centrálny nervový systém na rozpohybovanie našich svalov. Vďaka nim biopočítač modeluje príjemný a hladký priebeh ošetrení s jedinečnou účinnosťou. Systémy Ultratone Futura Plus narábajú s viac než miliónom typov signálnych nastavení, z ktorých riadiace programy podľa charakteru ošetrenia vyberajú najoptimálnejšie programové nastavenia.

Ultratone a šport

Možno uvažujete nad otázkou, či používanie programov Ultratone znamená posedávať v obľúbenom kresle a nevykonávať viac športové aktivity s veľkým fyzickým zaťažením. Samozrejme nie. Tí, ktorých obľúbenou zábavou je šport, v ňom môžu naďalej pokračovať, a s technikou Ultratone môžu docieliť ešte lepšiu kondíciu. Techniku Ultratone využívajú najlepší svetoví športovci, atléti a profesionálni tréneri na optimalizáciu výkonu, zníženie rizika úrazov a urýchlenie zotavenia po zranení. Športovec po úraze alebo chorobe dokáže veľmi rýchlo znovunadobudnúť špičkovú formu, pretože aj počas pripútanosti na lôžko môže precvičovať všetky svaly, ktoré neutrpeli zranenie. Je to výnimočná príležitosť. Muži prejavujú dnes mimoriadny záujem o bodybuilding, tvarovanie tela. Ultratone Gymnetic ako vysoko koncentrovaný spôsob rozvoja svalových partií tela zaručuje želané výsledky oveľa rýchlejšie, efektívnejšie a bez vyčerpania. Kombinácia tradičného tréningu a technológie Ultratone prináša neobyčajne rýchle a pôsobivé výsledky. V dnešnom medzinárodnom vrcholovom športe je elektrická biostimulácia Ultratone integrálnou súčasťou tréningových plánov a prípravy športovcov na špičkové výkony. Prednosti Ultratonu využíva obrovské množstvo profesionálnych tímov alebo športovcov, aby zlepšili svoje výsledky alebo sa čo najskôr zotavili po prípadných úrazoch. Uvedieme len niekoľko osobností, ktoré v uplynulých desaťročiach využili tento prostriedok: boxerská legenda Muhammad Ali, dvojnásobný olympijský šampión v desaťboji Daley Thompson z Veľkej Británie, hráčsky a trénerský majster sveta Franz Beckenbauer. Dr. Jean Marcel Ferri, lekár bývalého svetového i európskeho majstrovského tímu Francúzska vo futbale, uviedol: „Dnes by sme už nedokázali trénovať náš tím bez elektronickej svalovej stimulácie, pri ktorej je naším partnerom Ultratone. Tvorí zásadnú súčasť tréningového plánu pre jej efektivitu a rýchlosť.“

Ultratone a zdravie

Technológia Ultratonu už dávno prekročila rámec starostlivosti o krásu, tvarovanie tela alebo dobrú kondíciu. V dnešnom uponáhľanom svete vám rôzne druhy tzv. wellness procedúr, ako detoxikácia, masáž, zmiernenie stresu, relaxácia, well-being atď., môžu poskytnúť osviežujúci a povzbudivý relax. Zásluhou svojich mimoriadne účinných programov je užitočným terapeutickým nástrojom na prevenciu i liečenie chorôb. Možnosti rehabilitačnej liečby siahajú od jednoduchých športových úrazov cez svalovú dystrofiu ,spôsobenú dlhodobým pobytom na lôžku alebo svalovú a nervovú paralýzu až po prevenciu mozgových a srdcových príhod a rekonvalescenčnú starostlivosť. Ultraton je vynikajúcim prostriedkom na prípravu vášho tela na špičkové fyzické aktivity. Možno tým predísť častým úrazom a poškodeniam pohybového aparátu spôsobeným príležitostnými športovými aktivitami s nadmerným zaťažením (lyžovanie, priateľské futbalové stretnutia atď.). Športové aktivity, ktoré vyžadujú značnú fyzickú agilitu, nebudú viac spojené s trýzňou a mrzutosťou, pretože vďaka Ultratonovej príprave vám budú prinášať radosť a obohatia vás o príjemné zážitky naplnené úspechmi. Technológia Ultratone pomáha taktiež v staršom veku udržiavať vysokú úroveň fyzickej aktivity, kvalitné zdravie, dobrú kondíciu a duševný výkon, ako aj výrazne zlepšiť kvalitu života. Prístroje Ultratone používa mnoho rehabilitačných lekárov, naturopatických poradní, osobných lekárov, fyzioterapeutov, plastických chirurgov, nemocníc, kliník a zdravotných centier na celom svete.

Ultratone a rehabilitácia

Súčasný výskum a štúdie potvrdzujú, že elektrická stimulácia môže výrazne zmierniť niektoré zdravotné stavy a zlepšiť mobilitu i zdravie pacientov počas oslabujúcich chorôb. Dlhodobá inaktivita pri chronických ochoreniach oslabuje pacienta, jeho pohyb sa zníži a bolesť pretrváva aj po zlepšení stavu. Tieto faktory môžu spomaliť jeho zotavenie a obmedziť úplnú obnovu kvality života. Aj keď si pacient praje uzdravenie a návrat do normálneho života, lekári si začínajú uvedomovať, že samotné prepustenie z nemocnice nezaručuje úplnú rehabilitáciu. Dlhodobý pobyt na lôžku zapríčiňuje úbytok svalov, čo spôsobuje ich oslabenie a zníženie telesnej sily a kapacity. Tento stav často neumožňuje aplikovať aktívny program pohybovej terapie. V takýchto prípadoch je najvhodnejším riešením Ultratone Biostimulácia, pretože zvyšuje svalový tonus bez zaťažovania a jemne obnovuje pohyb pri minimálnom pocite nepohodlia i cieleného vedomého namáhania. Pred akýmkoľvek terapeutickým alebo lekárskym použitím Ultratone je však potrebné, aby ošetrenie odsúhlasil a schválil zdravotnícky špecialista.

Modely ultratone futura plus

Programy Futura Plus zahŕňajú aj wellness, liečebné, fitness, naturopatické, špeciálne športové a rehabilitačné procedúry. Tieto zariadenia sú vybavené LCD displejom, ktorý zobrazuje názvy programov, temporálne zmeny programových parametrov a zostávajúci čas procedúry. Dobu ošetrenia je možné upraviť. Každá programová kazeta obsahuje štyri typy aplikácií. V súčasnosti je k dispozícii 16 kaziet, ktoré obsahujú 64 programov s ponukou širokej škály výberu. Pomerne často sa môže stať, že aplikácie, ktoré v danej chvíli nepokladáme za dôležité, môžu byť pre nás v blízkej budúcnosti nevyhnutnosťou. V takýchto situáciách oceníme vzácnu možnosť rozšíriť aplikáciu! Oba modely Futura Plus (pre ženy i pre mužov) sú dodávané so 16 programami, ku ktorým vám bezplatne poskytneme ďalších 8 programov. Celkovo teda budete mať k dispozícii 24 programov. Mierny programový rozdiel medzi ženskými a mužskými modelmi vyplýva z prirodzených odlišností v anatómii, svaloch, charakteristikách tuku, v spojivových tkanivách, pokožke atď. Zariadenia sú identické pre obidve pohlavia, rozdiely sú iba v doplnkových programoch.

Ultratone a hviezdy šoubiznisu

Prv sme sa už zmienili o svetoznámych športovcoch, ktorí používajú zariadenia Ultratone na zvýšenie svojho výkonu alebo rýchle zotavenie po záťaži či úrazoch. Ultratone je však uznávaný aj svetovými osobnosťami z iných oblastí. Ako uviedli medzinárodné médiá, je nenahraditeľným prostriedkom na udržanie krásy, príťažlivosti a úspechu pre mnoho populárnych osobností v celosvetovom meradle, ako napríklad Madonna, Shakira, alebo Gwyneth Paltrow.

Made in England

Produkty spoločnosti Ultratone sa bez výnimky kompletizujú v Anglicku. Ich vývoj je výsledkom úsilia anglických inžinierov spojeného s lekárskym výskumom, ktorý sa uskutočnil v spolupráci s University College London pod vedením profesorky neurológie Gerty Vrbovej. Zakúpením prístroja Ultratone sa stanete vlastníkom najmodernejších technológií a výrobku s puncom originality. Možnosťou programového rozšírenia prístrojov Futura Plus, rôznorodosťou ich aplikácie, efektívnosťou, príjemnými ošetreniami a ľahkou manipuláciou prístroje Ultratone určené na domáce použitie ďaleko predstihujú svojich konkurentov. Spoľahlivosť, dôkladne premyslená konštrukcia prístrojov a sofistikovaný dizajn sú výsledkom viac než päťdesiatich rokov anglických výrobných skúseností. Rovnako ako profesionálne a lekárske prístroje Ultratone, aj prístroje Ultratone určené na domáce použitie spĺňajú prísne požiadavky Smernice 93/42/EHS Európskeho parlamentu a Rady zo dňa 14. júna 1993 o zdravotníckych pomôckach. Naše prístroje sú na základe klinických testov, ktoré sú zárukou ich efektivity i bezpečnosti, klasifikované ako medicínske terapeutické prístroje. Celosvetovo už viac ako deväť miliónov používateľov vyjadrilo dôveru technológii Ultratone!

ULTRATONE – vždy pred konkurentmi

Cena prístroja  1044 €

Doctor Life LX9 lymfodrenážny prístroj na domáce ošetrenie

V pozadí dnes čoraz častejších boľavých končatín alebo pomarančovej pokožky stojí najmä nedostatočný krvný a lymfatický obeh. Pre udržanie a obnovenie zdravia je dôležité stimulovať cirkuláciu v končatinách pohybom, ručnou alebo mechanickou lymfatickou masážou. Lymfodrenážny prístroj Doctor Life môžete bez ťažkostí používať aj v pohodlí domova pri čítaní alebo sledovaní televízie. Oživenie krvného a lymfatického obehu pocítite už po jedinom použití prístroja. Pri pravidelnom používaní sa končatiny uvoľnia, budú ľahšie a čoraz viac oddýchnuté, vrátia vám radosť z fyzickej aktivity. Ošetrenia Doctor Life postupne zlepšia aj estetický vzhľad vašich nôh, zredukujú sa príznaky opuchov a pomarančovej pokožky.

Použitie: prevencia bolestí dolných končatín, celkové zlepšenie obehu, zlepšenie väčšiny problémov s krvným a lymfatickým obehom, redukcia edémov, pomarančovej pokožky, odvádzanie nečistôt a toxínov z organizmu.

Sloboda pohybu má nezaplatiteľnú hodnotu

Postupom rokov potrebuje Vaša lymfatická a venózna obehová sústava čoraz viac pomoci a podpory na zachovanie voľnosti pohybu, pre zdravé nohy, celkové zdravie, fyzickú kondíciu či trvalo krásnu pokožku. Jednou z najvážnejších výziev našej doby je udržať a regenerovať funkčnosť systémov zásobovania tela tekutinami, ktoré sú pre fyziologické funkcie organizmu životne dôležité. Začiatkom 20. storočia urobil priemerný občan Európy 16 000 krokov denne. Tento počet klesol do roku 2017 dramaticky na 2000 krokov / deň. Stresový a sedavý životný štýl dnešnej modernej doby, sedavé zamestnanie – rovnako ako práca v stoji – ruka v ruke s nezdravou výživou spôsobujúcou nadváhu sú príčinou obmedzeného fungovania lymfatického a žilového systému našich nôh. Ako priamy dôsledok boli v roku 2017 najčastejšou príčinou úmrtia európskej populácie choroby obehového systému, pričom ich podiel u celkovej populácie bol približne 50% (u žien 55%).

Nohy – druhé srdce

O krvnom obehu:
Je všeobecne známe, že ústredným motorom krvného obehu je srdce. Artérie distribuujú do tkanív a buniek nevyhnutný kyslík, tekutiny a živiny. Interakcia medzi svalmi nôh a kontrakciou a rozšírením flexibilných artérií pôsobí ako prirodzená pumpa (tzv. svalová pumpa), ktorá napomáha spätné prúdenie krvi v žilách smerom k srdcu.
O lymfatickom systéme:
Lymfatický systém pôsobiaci na celý organizmus nedisponuje centrálnou pumpou podobnou srdcu. Funkciou lymfatického systému je odvádzať nepotrebné látky a tekutiny, ktoré cievy nedokážu vrátiť do krvného obehu. Ide približne o 20% z celkového množstva odvádzaných tekutín. Lymfatické cievy fungujú ako jednosmerná ulica od periférie do centra, po ktorej sa lymfatická tekutina prepravuje do srdca. V udržaní lymfatického obehu zohráva významnú úlohu svalová pumpa.
O svalovej pumpe:
Veľké žily sú uložené v svaloch nôh. V dôsledku pohybu sa svaly sťahujú, a tým napumpujú žily a lymfatické cievy. Tekutina v žilách a lymfatických cievach s veľkou intenzitou presúva smerom k srdcu. Zdravá svalová pumpa je nevyhnutnou podmienkou normálneho krvného obehu.Život predchádzajúcich generácií bol naplnený fyzickou aktivitou a ich obehové systémy fungovali bezproblémovo. Ostatné desaťročia však viedli k výraznej zmene životného štýlu. Obehové problémy možno pokladať za populačnú chorobu moderného veku, najmä vo svetle uvedených skutočností.Po prvých, často nevinných príznakoch nasleduje opuch členku, potom sa edém rozšíri na celú nohu. Nohy zhrubnú, sú ťažké a unavené, objaví sa bolesť. Bez intervencie dochádza k zhoršovaniu stavu. Stále slabnúci obeh vedie k zhoršeniu stavu nôh, obmedzenému pohybu, vredom na nohách, neschopnosti pracovať, závažným ochoreniam nôh a celého tela, trombóze a dokonca aj k pľúcnej embólii.

Existuje pomoc!

Prístrojová kompresívna terapia tela a končatín je osvedčeným spôsobom liečby. Tieto ošetrenia môžete Vy a členovia Vašej rodiny absolvovať v pohodlí domova! Podstatou metódy prístrojovej kompresie je špeciálne navrhnutá prístrojová jednotka, aplikátor pozostávajúci zo vzduchových vakov, ktorý sa umiestňuje na nohy, ramená a v prípade potreby i na trup. Vzduchové komory aplikátora riadeného počítačom sa postupne nafukujú a pôsobia ako precízna masáž s primeranými tlakovými parametrami. Ako pohládzajúca, no najúčinnejšia masáž najskúsenejších masérskych terapeutov. Prístroj modeluje totiž pôsobenie svalovej pumpy. Príjemná lymfatická masáž v dôsledku nafukovania komôr spôsobuje komplexné zlepšenie toku lymfy, krvného obehu a svalovej mikrocirkulácie a zníženie ich celkového stresu. Tieto faktory majú mimoriadne prospešné fyziologické účinky na bunky a tkanivá. Naladené metabolické procesy a lymfodrenáž intenzívne pôsobia na vyplavenie akumulovaného lymfatického moku a odpadových látok, oživenie venózneho obehu a obnovu zdravého spojivového tkaniva v organizme.

Čo by ste mali vedieť o použití prístroja?

Prístroj môžete používať v pohodlí domova bez osobitnej časovej investície, napríklad pri čítaní alebo sledovaní televízie. Ošetrenie trvá 20-30 minút. Sám proces ošetrenia je neobyčajne príjemným zážitkom. Budete vnímať oživenie krvného a lymfatického obehu, zistíte, ako nahromadené odpadové látky opúšťajú Váš organizmus a ustupujú i príznaky celulitídy. Každý deň budete cítiť viac uvoľnenia a úľavy v končatinách; stanú sa ľahkými, regenerovanými, postupne Vám prinavrátia potešenie z fyzickej aktivity. Prostredníctvom oživenej mikrocirkulácie a zlepšenej distribúcie kyslíka a živín aj vitamíny, minerálne látky a komponenty liekov môžu účinne dosiahnuť oblasti, ktoré majú byť liečené. Prístroj môžete úspešne používať na liečbu stavov spojených so stagnujúcim obehom, vredov predkolenia, post-traumatických stavov (po ruptúre, amputácii), na prevenciu hĺbkovej žilovej trombózy, ošetrenie celulitídy a zvýšenie účinkov tvarovania postavy. Prístroj je mimoriadne vhodný na liečbu a odstránenie problémov s edémami. Treba však zdôrazniť, že prirodzene nenahrádza lekársku starostlivosť, často však môže slúžiť ako jej účinný doplnok, dokonca aj v ťažších prípadoch. V prvom rade pri akýchkoľvek príznakoch alebo indikácii ochorenia je nevyhnutné pred použitím prístroja konzultovať jeho použitie s lekárom.

Doctor Life pre celú rodinu

Od veku 20 rokov až po starobu môžu všetci členovia rodiny využívať priaznivé účinky tejto technológie na:

 •     podporu zdravia
 •     podporu hojenia
 •     zachovanie krásy a kondície
 •     rehabilitáciu
 •     športové úrazy
 •     po namáhavej športovej aktivite

Účinná pomoc pri zoštíhľovaní a redukcii celulitídy!

Okrem pomoci pri obnove zdravia, rehabilitácie a včasnej prevencie chorobných zmien Dr. Life poskytuje dobré výsledky aj v estetickej medicíne pri redukcii príznakov tzv. pomarančovej pokožky (celulitídy) alebo zoštíhľovaní. Celulitída môže byť definovaná aj ako zmes tukových usadenín a odpadových látok. Pravidelné ošetrenia pomáhajú zastaviť a zvrátiť tento nezdravý stav. Hlavnou príčinou je totiž práve nadmerná akumulácia odpadových látok, nedostatočná lymfatická a mikrocirkulácia a oslabený bunkový metabolizmus, ktoré technológia Dr. Life účinne koriguje. Výrazne sa zlepší estetický vzhľad pokožky, stáva sa hladkou a zamatovou. Súčasné zlepšenie bunkového metabolizmu umožňuje aj redukciu rozmerov. Poskytuje výborné výsledky aj v kombinácii s inými terapeutickými ošetreniami.

Zariadenia Doctor Life

Na základe testovania lymfodrenážnych zariadení popredných svetových výrobcov pre Vás naši lekári-špecialisti vybrali a odporúčajú model Dr. Life LX9. Výrobca je lídrom na trhu v oblasti lekárskych či profesionálnych prístrojov pre krásu a domácu kompresívnu terapiu s viac ako 30-ročnými skúsenosťami. Model Doctor Life LX9 disponuje lekárskym CE certifikátom, ktorý zaručuje efektívnu a bezpečnú prevádzku.

Charakteristika zariadení:

 • Malé, ľahké a prenosné.
 • Jednoduchá obsluha.
 • Zariadenia umožňujú súčasné pripojenie maximálne dvoch riadiacich jednotiek.
 • Základné vybavenie zariadení zahŕňa jeden pár kompresných čižiem so 4 vzduchovými komorami, ktoré sú najdôležitejším aplikátorom a umožňujú súčasné ošetrenie oboch nôh. Pre jednoduché použitie sú vybavené zipsovým uzáverom.
 • Na rozšírenie liečebných možností sa príslušenstvo môže doplnkovo rozšíriť o aplikátory na ramená a trup. Nový modelový rad LX9 disponuje aj neodmysliteľným doplnkovým príslušenstvom na estetickú kozmetiku – polodlhým kompresným oblekom.
 • Rozmer aplikátora na ramená alebo nohy je možné zväčšiť doplnkovou zipsovou vložkou. Umožňuje bezproblémové ošetrenia aj v prípade veľkých rozmerov.

Programová zostava modelu Doctor Life LX9 je výsledkom práce skúsených lekárov, ktorí vyvíjajú programy tak, aby najlepšie kopírovali postupnosť kvalifikovanej ručnej lymfomasáže. Prístroje vybavujú širokou škálou programov, ktoré zosúlaďujú s cieľmi liečby, s ohľadom na rôznorodosť príčin ochorení. Na zdokonalenie fungovania prístroja slúži aj nastaviteľný cyklus nafukovania komôr, ktorý umožňuje jedinečnú individualizáciu pre každého používateľa.

Zariadenia Doctor Life stelesňujú všetky inovácie, ktoré technický vývoj 21. storočia dokáže poskytnúť na kompenzáciu civilizačných ochorení – problémov vyplývajúcich z nášho zrýchleného tempa a životného štýlu. Využite túto príležitosť a aplikujte prístroj Doktor Life LX9 na zmiernenie vzniknutých problémov alebo urobte inteligentné rozhodnutie na ich prevenciu!

Technické parametre prístroja Doctor Life:
Ovládanie
Digitálne
Hodnota tlaku
10-180 hgmm
Doba ošetrenia
5-90 minút
Rozmer
260x160x120 mm
Hmotnosť
2 kg
Rýchlosť
úroveň 1-6
Záruka
24 mesiacov

Výrobca:  Doctor Life
Názov: LX9
Ovládanie: Digitálne
Štandardné príslušenstvo: 1 pár návlekov na dolné končatiny
Certifikát: CE 0499 zdravotné osvedčenie
Sieťové napätie: 100/240 V, 50/60 Hz
Hodnota tlaku: nastaviteľný v rozmedzí 10-180 Hgmm (kalibrovaný, kontrolovaný)
Program: 4 programy

Cena prístroja  1161,60 €