Skip to content

Ultratone Futura Ultra Pro

Biopočítač

Ultratone Futura Ultra Pro biopočítač na ošetrenie tváre a tvarovanie postavy

Ultratone Futura Ultra Pro je najsofistikovanejší a najvyspelejší prístroj Ultratonu. Tento biopočítač nadobudol svoju súčasnú podobu vďaka poznatkom a skúsenostiam z päťdesiatročného lekárskeho vedeckého výskumu a právom sa môže stať korunným klenotom Vášho kozmetického salónu. Názov biopočítač znamená, že zariadenia Ultratone pracujú výlučne s vlnením, ktoré verne kopíruje funkcionálne bioelektrické signály ľudského mozgu. Zariadenia Ultratone prostredníctvom patentovaných elektrických impulzov podporujú omladenie buniek, programované odbúravanie tukov a redukciu celulitídy, detoxikáciu, kolagénovú syntézu, posilnenie svalov atď. Pri práci s týmto prístrojom nedochádza k chybám, pretože z arzenálu viac ako 250 000 predprogramovaných liečebných plánov automaticky volí najoptimálnejší pre konkrétneho klienta podľa jeho špecifických údajov. Toto špičkové zariadenie automaticky implementuje dokonalé nastavenie!

Použitie:

 • tvarovanie postavy,
 • zoštíhlenie,
 • odbúranie tuku,
 • zníženie obvodu,
 • liečba celulitídy,
 • lymfatická masáž,
 • čistenie a detoxikácia organizmu,
 • zvýšenie tonusu a posilnenie svalstva,
 • omladenie tváre a redukcia vrások,
 • šport a tréning,
 • terapia a rehabilitácia.

ULTRATONE® Futura® Ultra Pro – Technológia synchronizácie bioenergie (BEST) na kompletné a dlhodobé omladenie tváre a tela

Zázračné trofické vlny sú sprostredkované patentovanými LUMITM elektródami. Nový systém Multiplex uspokojí všetky nároky Vašich klientov v oblasti tvarovania postavy a omladenia tváre. Dotykom obrazovky sa otvorí najširšie spektrum nekonečných možností rejuvenačných ošetrení.

Výhody – revolučný helioterapeutický systém DreamShaper Futura Ultra Pro Multiplex

Synchronizácia bioenergie je najsilnejšou stránkou nového systému Ultratone Futura Ultra Pro. Vyspelá helioterapia doslova cez viacero tisícok programových fáz prepája sychchonizované bioptické svetlo, chromoterapiu, biostimuláciu, mikroprúdové ošetrenie, ultra lipolýzu, ultracell a ultrazvuk. Znamená to, že súbežne so svetelnou chromoterapiou môžu prebiehať aj ošetrenia ako Quattro Face lifting, biostimulačné zníženie obvodu a ultrazvukové ošetrenie celulitídy, pričom klient relaxuje a prežíva výnimočne príjemný, maznajúci pocit z ošetrenia. Klient si môže zvoliť všetky oblasti ošetrenia, dokonca v poradí dôležitosti (APTA – Algorithmically Prioritised Treatment Areas), pričom nový, sofistikovaný softvér automaticky vypracuje špeciálne nastavenia pre jednotlivé partie výberom z 250 000 (!) inteligentných variácií ošetrenia. Takto sa stáva každé ošetrenie dokonale individualizovaným.

Aplikačné možnosti

Technológia Ultratone – patentované elektrické impulzy

Ultratone Futura Ultra Pro prepája sedem vysokoúčinných ošetrovacích technológií, ktoré aj jednotlivo poskytujú mimoriadne výsledky. Tieto špičkové technológie pôsobia v synergickom súlade pre maximálnu spokojnosť Vašich klientov.

Biostimulácia je súhrnom impulzov, sub-impulzov, mikroimpulzov, biofrekvencií, TENS (Transkutánna elektrická nervová stimulácia) prúdov, ktoré objavili fyziológovia a do elektronickej podoby transformovali inžinieri spoločnosti Ultratone, pre maximálny komfort a efektivitu. Tieto charakteristiky odlišujú prístroje Ultratone od klasických svalových stimulátorov. Starostlivo utriedené utajené informácie sú uložené v špeciálnom mikročipe, aby boli uchránené pred zásahom alebo kopírovaním nepovolanými osobami.

Aj Vy môžete odsledovať zmeny signálov myoneurálnej energie z multiplexu do cieľa po upokojujúcich optických vláknach, ktoré v aktívnej fáze fialovo svetielkujú. Vlnenia vyvolávajú mimoriadne hebký pocit a cez 20 patentovaných LUMI elektród sa príjemne a komfortne šíria do tela, pričom poskytujú príjemný chromoterapeutický svetelný kúpeľ. Mikrosvetelné elektrické obvody tvárového multiplexera so špeciálnym dizajnom premietajú na tvár najjemnejšie vzory vĺn a osobitým spôsobom stimulujú kolagénovú a elastínovú produkciu fibroblastov pre najkvalitnejší lifting a rejuvenáciu.

Všetky biostimulačné parametre (dĺžka impulzov, pauzy, sub-impulzy, TENS, biofrekvencia, mikroimpulzy, čas nábehu, čas pokrytia) sa modifikujú v súlade s požiadavkami ošetrenia. Vďaka fyziosekvenčnému priebehu programu sa zabráni svalovým zraneniam. Svaly sa nielen tvarujú, napnú a získajú primeraný tonus, ale súčasne sa uvoľňuje aj endorfín, ktorý vyvolá mimoriadne príjemný pocit a zabezpečí relaxáciu pre klienta.

Terapeutický mikroprúd a jedinečný ultracell signál na regeneráciu kože je aj manuálne aplikovateľný pomocou mikroaplikátorov. Elektroporácia zlepšuje absorpciu kozmetických liečiv a regeneráciu buniek, čím zvyšuje anti-agingový účinok a zlepšuje obeh. Pre väčšie kozmetické značky Ultratone zahŕňa špeciálne vytvorené jedinečné vzorce vlnenia.

Tieto fantastické, relaxačné ošetrenia šetrne napnú, zjemnia vrásky a jemné línie, zázračne zmenia vzhľad pokožky klientov na mladistvejší a zdravší.

Toto jemné energetizujúce ošetrenie je neuveriteľne účinné v oblasti rejuvenácie, liftingu, harmonizujúcich a masážnych ošetrení, pričom vyživuje a skrášľuje pokožku, zvyšuje odbúravanie tukov a detoxikáciu.

Bezpečná ultrazvuková energia odbúrava tuky, je vhodná na liečbu celulitídy a zvyšuje pružnosť a napnutosť pokožky.

Ultrazvuková ošetrovacia hlavica k prístroju Futura Ultra Pro s intenzitou 3 MHz je vhodná na omladenie pokožky a ošetrenie povrchovej celulitídy, ošetrovacia hlavica s intenzitou 1 MHz pôsobí na hlbšie vrstvy pokožky.

Ultrazvuk môže byť aplikovaný aj ako samostatné ošetrenie, prípadne kombinovaný s biostimuláciou (napríklad ultralipo odbúravanie tukov alebo liečba celulitídy).

FUTURA ULTRA PRO poskytuje na zdokonalenie kriviek tváre ultrazvuk 3 MHz s nastaviteľnou intenzitou. Ošetrenie je ideálne na anti-aging, sonoforézu, redukciu vrások, liečbu akné, pričom disponuje množstvom výhod.

Ajurvéda aplikuje svetlo a farby ako terapeutické prostriedky na dosiahnutie celkového zdravia a dobrej kondície. Na základe týchto poznatkov FUTURA ULTRA PRO vysiela chromoterapeutické impulzy, ktoré zvyšujú účinky ošetrení. Počas ošetrenia sa tvár a telo kúpu v jemne sa meniacom svetle, v dôsledku čoho vzniká mimoriadne upokojujúci, revitalizujúci a antistresový efekt. Tento doplnkový rozmaznávajúci a relaxačný zážitok mimoriadne ocenia všetci klienti. Ultratone prostredníctvom tejto klinicky overenej chromoterapeutickej prémie zvyšuje dlhodobú účinnosť ošetrení.