Skip to content

Ultratone Futura Ultra Pro

Biopočítač

Ultratone Futura Ultra Pro biopočítač na ošetrenie tváre a tvarovanie postavy

Ultratone Futura Ultra Pro je najsofistikovanejší a najvyspelejší prístroj Ultratonu. Tento biopočítač nadobudol svoju súčasnú podobu vďaka poznatkom a skúsenostiam z päťdesiatročného lekárskeho vedeckého výskumu a právom sa môže stať korunným klenotom Vášho kozmetického salónu. Názov biopočítač znamená, že zariadenia Ultratone pracujú výlučne s vlnením, ktoré verne kopíruje funkcionálne bioelektrické signály ľudského mozgu. Zariadenia Ultratone prostredníctvom patentovaných elektrických impulzov podporujú omladenie buniek, programované odbúravanie tukov a redukciu celulitídy, detoxikáciu, kolagénovú syntézu, posilnenie svalov atď. Pri práci s týmto prístrojom nedochádza k chybám, pretože z arzenálu viac ako 250 000 predprogramovaných liečebných plánov automaticky volí najoptimálnejší pre konkrétneho klienta podľa jeho špecifických údajov. Toto špičkové zariadenie automaticky implementuje dokonalé nastavenie!

Použitie:

 • tvarovanie postavy,
 • zoštíhlenie,
 • odbúranie tuku,
 • zníženie obvodu,
 • liečba celulitídy,
 • lymfatická masáž,
 • čistenie a detoxikácia organizmu,
 • zvýšenie tonusu a posilnenie svalstva,
 • omladenie tváre a redukcia vrások,
 • šport a tréning,
 • terapia a rehabilitácia.

ULTRATONE® Futura® Ultra Pro – Technológia synchronizácie bioenergie (BEST) na kompletné a dlhodobé omladenie tváre a tela

Zázračné trofické vlny sú sprostredkované patentovanými LUMITM elektródami. Nový systém Multiplex uspokojí všetky nároky Vašich klientov v oblasti tvarovania postavy a omladenia tváre. Dotykom obrazovky sa otvorí najširšie spektrum nekonečných možností rejuvenačných ošetrení.

Výhody – revolučný helioterapeutický systém DreamShaper Futura Ultra Pro Multiplex

Synchronizácia bioenergie je najsilnejšou stránkou nového systému Ultratone Futura Ultra Pro. Vyspelá helioterapia doslova cez viacero tisícok programových fáz prepája sychchonizované bioptické svetlo, chromoterapiu, biostimuláciu, mikroprúdové ošetrenie, ultra lipolýzu, ultracell a ultrazvuk. Znamená to, že súbežne so svetelnou chromoterapiou môžu prebiehať aj ošetrenia ako Quattro Face lifting, biostimulačné zníženie obvodu a ultrazvukové ošetrenie celulitídy, pričom klient relaxuje a prežíva výnimočne príjemný, maznajúci pocit z ošetrenia. Klient si môže zvoliť všetky oblasti ošetrenia, dokonca v poradí dôležitosti (APTA – Algorithmically Prioritised Treatment Areas), pričom nový, sofistikovaný softvér automaticky vypracuje špeciálne nastavenia pre jednotlivé partie výberom z 250 000 (!) inteligentných variácií ošetrenia. Takto sa stáva každé ošetrenie dokonale individualizovaným.

Aplikačné možnosti

Technológia Ultratone – patentované elektrické impulzy

Ultratone Futura Ultra Pro prepája sedem vysokoúčinných ošetrovacích technológií, ktoré aj jednotlivo poskytujú mimoriadne výsledky. Tieto špičkové technológie pôsobia v synergickom súlade pre maximálnu spokojnosť Vašich klientov.